Hakkımızda

Sete Grup

Hakkımızda

SETE GRUP; 1973 yılından bugüne kadar sahip olduğu birikim ve deneyimiyle semaver musluğu, armatür, hırdavat ve aksesuar konusunda imalatçı firma sahibi olan bir kuruluştur. Bu konudaki mesleki birikimi çağın üst teknolojisi ile birleştirerek sektörde önemli bir yer edinmiştir.

Türkiye sektöründe yeterli makine ve ekipmanları bulunan, gelen hammaddeyi diğer firmalardan bağımsız kendi bünyesinde işleyerek, montajlayarak, kaplama ve paketlemesini yaparak fabrikasyon bir şekilde üreten tek firma ünvanına sahiptir.

Türkiye'nin en ücra köşelerine bile hizmet verebilen firmamız özellikle Anadolu insanının ve esnafının desteklenmesi konusunda sektörünün en önemli unsurlarından biri olmuştur. 1973 yılından bugüne kadar bünyesinde sayısız işçi görev almış ve bu firma içinde yetişmiş sayısız usta sektörünün referans adamlarından olmuştur.

Zamanında teslimat ve ürün kalite takip ilkelerini benimseyerek müşteri memnuniyeti konusunda sektörünün en iyi geri dönüşlerini alan firmalardan biri haline gelmiştir. İlkeli finans yönetimi ile bugüne kadar hatasız bir ticari sicili olan firmamızın, üretim gücü ve kalitesinin yanında finansal istikrarı, onu artık istenilen ve aranan bir marka haline getirmiştir.